close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

طرح تشدید بازرسی و نظارت صمت از امروز کلید خورد
طرح تشدید بازرسی و نظارت صمت از امروز کلید خورد
تهران- ایرنا- معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه نظارت و بازرسی اقلام مصرفی در بازار تهران بر عهده سازمان صمت است و تامین منابع بر عهده دیگر نهادهای مسئول است، گفت: طرح تشدید بازرسی و نظارت این سازمان از امروز /شنبه/ آغاز شد.

سعید محمدی‌پور ظهر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هرساله طرح تشدید بازرسی ایام پایانی سال توسط بازرسان سازمان صمت در تهران اجرا می‌شود و هدف از این طرح نظارت بر قیمت پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، مواد پروتئینی و امور خدماتی مثل حمل و نقل مسافر، اتو سرویس‌ها و قالیشویی‌ها است.

وی ادامه داد: این طرح در راستای ابلاغیه‌ سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده برای تامین و توزیع به موقع کالاهای اساسی و اقلام ضروری مورد نیاز مردم با همکاری بازرسان سازمان صمت، اصناف، تعزیرات حکومتی، و پلیس امنیت اقتصادی به صورت یکپارچه در استان از امروز ۱۱ بهمن ماه امسال آغاز و تا تاریخ ۳۰ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ نیز ادامه خواهد داشت.

محمدی‌پور با بیان اینکه طرحی که امسال به اجرا درآمده‌است با سال‌های گذشته تفاوت دارد، اظهار داشت: تفاوت این طرح با سال‌های گذشته در این است که بازرسان سازمان صمت به سامانه یک‌پارچه بازرسی « سیمبا » دسترسی دارند و از یک تبلت و سیم‌کارت برای سهولت در انجام کار نیز استفاده می‌کنند.

وی گفت: بازرسان سازمان صمت تهران در صورت مشاهده تخلف، آن را از طریق تبلت به بخش حقوقی سازمان ارسال می‌کنند؛ در گذشته رسیدگی به هرکدام از پرونده‌های تخلفات دست‌کم ۱۵ روز زمان لازم داشت اما امروزه در کمتر از ۴۸ ساعت به نتیجه می‌رسد.
بیشتر بخوانید قالیشویی الهیه
محمدی‌پور افزود: در تهران ۱۲۰ اکیپ ویژه بازرسی برای تشدید نظارت بر بازار در ایام پایانی سال در نظر گرفته شده که با توجه به شرایط خاص امسال ۳۰ اکیپ به این تعداد برای بازرسی اقلامی که نام برده شد اضافه شده است.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت تهران افزود:در طرح نظارتی امسال بازرس سازمان صمت و اتاق اصناف در دو شیفت صبح و عصر از واحدهای صنفی و مراکز خدماتی بازدید بعمل می‌آوردند تا در صورت مشاهده تخلفات احتمالی با واحد متخلف برخورد نمایند.

محمدی پور خاطرنشان کرد: در این طرح، رصد از انبارها و مراکز نگهداری کالاها نیز در دستور کار گشت‌های نظارتی قرار دارد؛ شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سامانه ۱۲۴ گزارش کنند.

مقالات دیگر: قالیشویی ونک

ن : ادمین
ت : يکشنبه 12 بهمن 1399
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر